POWER UP CARBO 1 KG. SFD NUTRITION

POWER UP CARBO 1 KG. SFD NUTRITION

Naujiena! POWER UP CARBO 1 KG. SFD NUTRITION

PAKUOTĖ: 1000 G, PORCIJŲ SKAIČIUS: 20, ENERGIJOS VERTĖ: 192 KCAL

PADIDINA RAUMENŲ EFEKTYVUMĄ IR PAJĖGUMĄ

ANGLIAVANDENIAI SU SKIRTINGAIS ABSORCIJOS LAIKAIS

SUTEIKIA DIDELĘ ENERGIJOS DOZĘ

TURI KUKURŪZŲ KRAKMOLO

ATNAUJINA RAUMENŲ ENERGIJOS REZERVUS

POWER UP CARBO – tai angliavandenių kompleksas, kurio užduotis – tolygiai ir nuolat aprūpinti organizmą reikiama energija. Angliavandeniai padeda atkurti tinkamą raumenų veiklą (susitraukimą) po labai įtempto ar ilgai trunkančio fizinio krūvio, dėl kurio atsiranda raumenų nuovargis ir išeikvojamos glikogeno atsargos skeleto raumenyse.

Teigiamas poveikis pasireiškia, kai angliavandeniai suvartojami iš visų šaltinių, kurių bendras suvartojimas yra 4 g/kg kūno svorio, dozėmis, vartojamos per pirmąsias 4 valandas po labai sunkaus ar ilgo fizinio krūvio, dėl kurio atsiranda raumenų nuovargis ir išeikvojamos glikogeno atsargos skeleto raumenyse. ir ne vėliau kaip per 6 valandas po tokio pratimo.

Kukurūzų krakmolas – hydrolizuotas, pasižymintis labai dideliu kiekiu amilopektino – būdingo angliavandenio, turinčio labai didelę molekulinę masę ir specifines savybes. Gliukozės polimerų (pavyzdžiui, amilopektino) struktūra turi didelę įtaką jų virškinimo virškinimo trakte greičiui; šakotoms amilopektino grandinėms būdingas didesnis virškinimo fermentų prieinamumas nei amilozės atveju, todėl vaškiniai kukurūzai pasižymi greitesniu virškinimu.

Nors hydrolizuotas kukurūzų krakmolas dažnai lyginamas su vitargo (patentuota angliavandenių formulė), yra pagrindo manyti, kad virškinimo greitis ir raumenų glikogeno papildymo greitis minėtu atveju nėra vienodi.

Angliavandenių ir baltymų preparatų, kreatino, kitų papildų vartojimas prieš treniruotę, yra jos dalis. Rekomenduojama vartoti kaip maisto papildą su angliavandeniais žmonėms, kuriems yra padidėjęs poreikis arba sunku gauti reikiamą kiekį iš įprastų maisto šaltinių.

Dekstrozė priklauso paprastųjų angliavandenių grupei, todėl labai greitai pasisavinama ir intensyviai skatina vieno iš svarbiausių anabolinių hormonų – insulino – sekreciją. Dekstrozė gali būti naudojama angliavandenių papildymui po treniruotės ir kaip veiksminga kreatino ir aminorūgščių pernešėja.

Vieną porciją (50g) ištirpinkite 500 ml vandens ir išgerkite prieš, per ir po treniruotės.

Ilgos ir intensyvios treniruotės metu per treniruotę galite suvartoti dvi/tris porcijas.

Dietos papildas. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas, jis daugiausia skirtas besitreniruojantiems žmonėms. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Rekomenduojama laikytis įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Dėmesio! Po naudojimo visada uždarykite pakuotę. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Maistinė vertė:

100 g

50 g

Energetinė vertė

1607,731 kJ / 384 kcal

803,866 kJ / 192 kcal

Riebalai

0 g

0 g

kuriuose sočiujų riebalų

0 g

0 g

Angliavandeniai

96 g

48 g

Kuriuose cukraus

24 g

12 g

Baltymai

0 g

0 g

Druska

0 g

0 g

Hydrolizuotas kukurūzų krakmolas

76 g

38 g

Dekstrozė

19,4 g

9,7 g


76,8% hidrolizuotas kukurūzų krakmolas, 19,4% dekstrozė, stabilizatorius e414, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: obuolių rūgštis, aromatas, saldiklis: sukralozė

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 105
  • Gamintojas: SFD NUTRITION
  • ANGLIAVANDENIAI
  • Prieinamumas: 4
  • 8.00€
  • 2 arba daugiau 7.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: energija, ištvermė, angliavandeniai