OLIMP PROTEIN SNACK 60 G. OLIMP SPORT NUTRITION

OLIMP PROTEIN SNACK 60 G. OLIMP SPORT NUTRITION

OLIMP PROTEIN SNACK 60 G. OLIMP SPORT NUTRITION

Daugiau nebevalgykite nesveikų saldumynų! Nebereikia bado, kuris tave užpuola staiga ir tiesiog neatleis! „Olimp“ baltymų užkandis yra visavertis, sveikas baltymų užkandis, kuris paįvairins jūsų dienos racioną, suteikdamas vertingų maistinių medžiagų. Ar tu sportuoji? Ar jums rūpi sveika mityba? „Olimp“ baltymų užkandis yra kaip tik jums! Traškus vaflis yra puikus sveikų kalorijų, aukštos kokybės baltymų ir skaidulų šaltinis. Jame taip pat yra nedidelis cukraus kiekis, jo poliolio kiekis yra 7,5 g.

 Bet tai dar ne viskas! Skonis neleis ignoruoti šio baltyminio užkandžio iš „Olimp Sport Nutrition“. Kiekvienu traškių, šokoladu dengtų vaflių kąsneliu paragausite sensacingo lazdyno riešutų kremo ir skanaus šokolado skonio! Nesate įsitikinę? Išbandykite „Olimp“ baltymų užkandį! Tai yra tikras jūsų gomurio gydymas ir atpildas po varginančios treniruotės!


„Olimp Laboratories“ farmacijos kompanijos specialistai, kurdami nepakartojamo, visaverčio baltymo užkandį „Olimp“, savo formulę pagrindė baltymų mišiniu - aukštos kokybės kolageno hidrolizato ir išrūgų baltymų koncentrato (WPC) mišiniu. Abu šaltiniai pasižymi skirtinga absorbcijos ir virškinimo kinetika, užtikrinančia ilgą kraujo įsotinimą aminorūgštimis. Be pagrindinio jūsų dienos raciono komponento, t. Y. Baltymų, „Olimp Sport Nutrition“ baltymų užkandis natūraliai turi vertingų skaidulų. Be to, unikalus traškių vaflių (60 g) skonis turi tik 1 g cukraus! Tai tikrai nėra daug, todėl lieknėjantys ar diabetu sergantys žmonės gali saugiai įtraukti „Olimp“ baltymų užkandį į savo racioną.


„Olimp“ baltymų užkandis leis pamiršti apie nesveikus saldumynus! Tai saugus, sveikas ir skanus užkandis, kurį „Olimp Labs“ tyrimų ir plėtros centro mokslininkai atliko mikrobiologiniais ir fizikiniais bei cheminiais tyrimais. Jei pasirinksite šį traškų, šokoladu dengtą sausainį, galite būti tikri, kad aprūpinsite savo kūną sveika kalorijų dalimi, tuo pačiu paįvairindami savo kasdienę, dažnai monotonišką dietą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • 2.50€

Galimi pasirinkimai

Žymos: Sveikas užkandis, proteinas