HMB

HMB

HMB (beta-hidroksi beta-metilbutiratas), tai visiškai naturali medžiaga, sportininkų dažnai vadinamas “raumenų skydu”, tai metabolitas, išgaunamas iš šakotos grandies amino rūgšties leucino, padedantis Jūsų raumenims daug greičiau atsistatyti po treniruotės. Treniruočių metu sportininkai pažeidžia savo raumenų audinius, kas gali sukelti keletą dienų trunkantį raumenų skausmą. Norint greičiau atstatyti ir atkurti raumens būklę, reikėtų vartoti daugiau HMB. Daug mokslinių tyrimų jau įrodė, kad mityba, papildyta HMB, padidina atliekamų pratimų efektyvumą ir pagreitina raumenų ląstelių atstatymą.Pagerina treniruočių efektyvumą, mažina kūno riebalus, mažina raumenų distrofiją atsirandančią dėl amžiaus ar ligos. Daugelio mokslinių tyrimų patvirtina šios medžiagos efektyvumą. HMB vartojant kartu kreatino papildais, jos efektyvumas dėl sinergetiško poveikio, žymiai pagerėja.

1. Ką gali HMB papildas?

Visame pasaulyje yra atlikta daug mokslinių HMB tyrimų. Visi šie tyrimai parodo, kad HMB papildas gali:

-Sumažinti raumens skausmą ir sužalojimus;

-Sumažinti raumens gijimo laiką po treniruočių;

-Padidinti raumenų masę ir jėgą;

-Pagerinti ištvermę ir pajėgumą treniruotės metu;

-Sumažinti kūno riebalus;

-Sumažinti raumenų išsekimą, kuris atsiranda su amžiumi ar po ligos.

2. Kaip veikia HMB?

HMB veikia lėtai skaidydamas baltymus, taip pagreitindamas jų sintezę. Šis papildas taip pat yra svarbus struktūrinis komponentas, norint išlaikyti raumenų ląstelių vientisumą. HMB apsaugo raumenis nuo fizinės žalos, pagreitina baltymų sintezę, todėl  sportininkai gali treniruotis efektyviau ir naudoti didesnius svorius, bei pasipriešinimus treniruočių metu.

3. Mokslas už HMB

 Medicinos mokslininkai nustatė, kad HMB lėtina raumenų baltymų irimą ir apsaugo nuo raumens ląstelių žūties.

Taip pat manoma, kad HMB stimuliuoja raumenų baltymo gamybą. HMB suteikia daugiau ištvermės sportininkams, o tai reiškia, kad raumenys labiau taupo energiją, o sportininko raumenų ląstelės augs greičiau ir generuos daugiau galios. Apžvelgiant įvairius mokslinis tyrimus, galima apibendrinti, jog, naudojant HMB žymiai greičiau atsigausite po treniruotės.

4. Kreatinas kartu su HMB

Mūsų sportuojantiems organizmams reikalingas kreatinas, kad padėtų išlaikyti energiją. Labiausiai kreatino reikia raumenims, kurie kelia sunkius svorius. Papildomas kreatino vartojimas padidina raumenų jėgą ir masę. Buvo įrodyta, kad naudojant  kreatiną su HMB, jie veikia sinergetiškai, ir yra pasiekiama dar geresnių rezultatų .

 6. HMB vartojimo rekomendacijos

HMB  rekomenduojama vartoti kartu su kreatinu. Siekiant paskatinti organizmo adaptaciją prie fizinių krūvių, pagreitinti raumenų atsigavimą po intensyvesnių, didesnės apimties fizinių krūvių treniruočių, sumažinti pažeidimus ir skausmą raumenyse, HMB maisto papildus rekomenduojama vartoti bent 2 savaites ir ilgiau. Kad gautumėte norimą rezultatą, per dieną rekomenduojama suvartoti 3g  HMB.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

HMB MEGA CAPS 120 KAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

HMB (beta-hidroksi beta-metilbutiratas), tai visiškai naturali medžiaga, sportininkų dažnai vadinamas “raumenų skydu”, tai metabolitas, išgaunamas iš šakotos grandies amino rūgšties leucino, padedantis Jūsų raumenims daug greičiau atsistatyti po treniruotės.HMB veikia lėtai skaidydamas baltymus, tai..

20.00€