BETA-ALANINAS

BETA-ALANINAS

   Beta - alaninas yra pakeičiamoji (ne esminė)  amino rūgštis, kuri yra būtina mūsų kūno baltymų gamybai. Beta alanino maisto papildai didina darbingumą, tai yra pasižymi ergogeniniu poveikiu. Jie naudingi esant dideliam fiziniam krūviui, atliekant didelio intensyvumo pratimus, kurių trukmė yra nuo nuo 60 iki 240 s. Ir  mažiau efektyvus, jeigu fiziniai pratimai bus atliekami kitame laiko tarpe.
   Alaninas yra aptinkamas prostatos skystyje. Gali būti, jog ši amino rūgštis padeda išsaugoti prostatos sveikatą. Moksliniai tyrimai atlikti su  45 asmenų, sergančiųjų gerybine prostatos hipertrofija, ir vartojusių 780 mg alanino per dieną 2 savaičių laikotarpyje bei vėliau tęsiant maisto papildo vartojimą 2.5 mėnesio po 390 mg  kartu vartojant tokius pačius kiekius glicino bei gliutamino rūgšties, buvo pastebėti sumažėjusios simptomatikos reiškiniai.

   Beta - alanino yra mėsoje, paukštienoje, žuvyje, kiaušiniuose bei pieno produktuose.šią amino rūgštį sugeba gaminti mūsų pačių organizmas, todėl šios amino rūgšties trūkumo įprastai neturėtų būti. Beta alaninas  sporte vartojamas siekiant  sustiprinti raumenų jėgą bei ištvermę. Įprastai vartojamas 2 – 4 savaites po 4 – 6 g dienoje atliekant didelio intensyvumo pratimus, trunkančius nuo 1 iki 4 min. Bet duomenys apie šio maisto papildo naudą yra gan prieštaringi, nes buvo ištirta nepakankamai didelė grupė žmonių. Jis taip pat gali būti naudingas pagyvenusiems žmonėms, nes padeda įveikti nervų – raumenų sistemos nuovargį, .   Taip pat yra duomenų rodančių, kad beta alaninas gerina kognityvines funkcijas. Beta alaniną taip pat bandoma skirti esant karščio bangoms menopauzės metu, tačiau jo poveikis nusileidžia farmakoterapiniams preparatams. Beta alaninas yra vartojamas gydytojo paskirtomis dozėmis. Fizinės ištvermės gerinimui galib būti skiriama  3 - 6 gramai. Beta alanino vartojimas su kitais maisto papildais gali turėti  privalumų jeigu  suvartojamo beta alanino kiekis yra 4 – 6 g / dieną, o vartojimo laikas  pakankamai ilgas, tai yra trunka mažiausiai 4 savaites. Vartojant nurodytomis dozėmis ir trumpą laiką, beveik nesukelia pašalinių reiškinių. Didelės alanino dozės gali sukelti parestezijas, galūnių dilgčiojimą, karščio pylimo pojūtį. Teigiama, jog šį poveikį galima susilpninti maisto papildo dozę  išskaidant į kelias dalis ( po 1.6 g),  ar vartojant lėčiau isisavinamas beta alanino formas.

Kontraindikacijos, arba kada geriau nevartoti beta – alanino.

·         nėštumas - kol kas nėra informacijos apie alanino poveikį vaisiui, todėl  asmeninio saugumo sumetimais  šis maisto papildas neturėtų būti skiriamas nėščiosioms ir maitinančioms motinoms.

·         inkstų ir kepenų susirgimai - sergantieji inkstų bei kepenų ligomis turėtų būtinai pasitarti su gydančiu gydytoju, jeigu nori vartoti šį maisto papildą.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

5150 30 PORC. 375 GR.

„5150®“  didžiulė dozė prieš treniruotę, kuri suteikia maksimalų energijos padidėjimą, beprotišką pompą ir maksimalią koncentracija. Komplekte yra kofeino kompleksas, kuriame yra 8 šaltiniai kofeino, kartu su N-Acetil L-Tirozinu, skirtu fokusuotis,  L-Citrulline ir Taurinu kraujotakai geri..

34.00€

BETA ALANINE CARNO RUSH MEGA 80 TABL. OLIMP

Produktas yra skirtas suaugusiems, fiziškai aktyviems žmonėms, profesonaliems sportininkams. Produktas yra Mega Tabs ® technologijos, patogesnis vartojimas, efektyvesnė dozė 4 g gryno beta alanino tik 4 tabl. Be to, jis praturtintas L-histidinu ir vit. B6. Rekomenduojamas vartojimas: ..

9.00€

BETA-ALANINE XPLODE™ 250 G. OLIMP

Rekomenduojama naudoti: 1 porcija kasdien prieš treniruotę - priklausomai nuo kūno svorio rekomenduojamas po dozavimo: žemiau 70 kg - 1 porcija 3 g; 70-85 kg - 1 porcija 6 g; daugiau kaip 85 kg - 1 porcija 9 g. Įpilkite 1 porciją (3 g miltelių = 1 šaukštelis) į 80 ml vandens. 6 g ir 9 g porcija išti..

15.00€

BLACKWEILER SHRED SHOT 60 ML OLIMP

Stipraus poveikio papildas geriamose ampolėse. Suteikia daug energijos, kelia kūno temperatūra. Skirtas vartoti riebalų deginimo programose.Maisto papildas skystu pavidalu, su kofeinu, beta-alaninu ir niacinu sudėtyje, su augaliniais ekstraktais: isabio ekstraktu, imbiero ekstraktu, juodųjų pipirų e..

2.00€

ENERGY SHOCK SHOT 80 ML ALL NUTRITION Naujiena!

ENERGY SHOCK SHOT 80 ML ALL NUTRITION

Prieš treniruotę stimuliuojantis stimuliatorius „Energy Shock Shot 80 ml“ užtikrins ypatingą energijos dozę prieš sunkiausias treniruotes. Kofeino, taurino ir citrulino derinys puikiai apsaugo nuo nuovargio ir išsekimo. Treniruokitės maksimaliai naudodami „All Nutrition“ šūvį prieš treniruotę!„Energ..

1.50€

PUMP XPLODE POWDER 300 G. OLIMP

Pump Xplode Maisto papildas milteliais. Su saldikliu. Produktas rekomenduojamas fiziškai aktyviems suaugusiems ir profesionaliems sportininkams. Produkte yra didelė L-citrulino, L-arginino ir beta-alanino dalis, juodųjų pipirų ekstraktas (Piper nigrum L.) ir vitaminai B (niacinas, vitamina..

19.00€

SHAABOOM PUMP 385g KEVIN LEVRONE

 „SHAABOOM PUMP“ yra visavertis raumenų tūrio stiprintuvas ir hiperaktyvus energijos stiprintuvas, kuris niekada niekada jūsų nenuvils. Tai įrodyta formulė, kuri tapo patikimu kultūrizmo čempionų ir maniakų treniruočių kompanionu visame pasaulyje.SHAABOOM PUMP formulė praturtinta 5000 mg beta-a..

21.00€

XTREME 3R 500g

Galinga formulė, skirta raumeninio audinio atkūrimui ir atstatymui. Sudėtyje yra saldiklių. Fenilalanino šaltinis. Xtreme 3R sudėtyje yra svarbių fiziologiškai aktyvių medžiagų, įskaitant svarbias amino rūgštis ir glutaminą, kurie veiksmingai stimuliuoja baltymų sintezę. Xtreme 3R stiprina organizmo..

25.00€