GLUTAMINE MEGA CAPS 30 CAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

GLUTAMINE MEGA CAPS 30 CAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

GLUTAMINE MEGA CAPS 30 CAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

Amino rūgštis glutaminas kapsulėse 1400mg vienoje kaps.


Glutaminas yra svarbiausia amino rūgštis, skirta raumenų audinių adaptacijai. Jis saugo organinį azotą ir palengvina teigiamo azoto balanso susidarymą. Mikronizuotas L-glutaminas yra lengviau absorbuojamas ir daug aktyvesnis negu tradicinis glutaminas ar glutamino peptidas.

 Mikronizuotas glutaminas gali padidinti jėgą ir raumenų masės augimą. Jis turi stiprių anti-katabolinių savybių, t. y. slopina fermentų, kurie sunaikina raumenų baltymus, aktyvumą. Ji virsta glutationu ir padidina jo lygį net 40%; Glutationas - kaip antioksidantas - stabilizuoja ląstelių organelės membranas ir slopina katabolinių fermentų sekreciją. Kaip aminorūgščių transporteris gama-glutamilo cikle, jis palengvina baltymų sintezę ir teigiamo azoto balanso sukūrimą. Glutaminas padidina ląstelių hidrataciją, raumenų glikogeno atsargas ir anabolinio augimo hormono lygį, tuo pačiu sumažina katabolinio kortizolio kiekį. Tai taip pat pagreitina riebalinio audinio mažinimą, švelnina nuovargį, sumažinant raumens ląstelių rūgštingūmą ir padeda organizmui palaikyti sveiką imunitetą.

REKOMENDUOJAMAS


Skirtas tenkinti intensyviam raumenų darbui, ypač tinkantis sportininkams. Farmakologinės kokybės, mikronizuotas glutaminas.


VARTOJAMAS


1 kapsulė tris kartus per parą - prieš pusryčius ir po treniruotės, prieš miegą. Netinka vaikams ir jauniems žmonėms. Įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra rekomenduojamas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.


SUDĖTIS


99,3% L-glutaminas, sumaišymo agentas  - mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojančios medžiaga - magnio stearatas, kapsulės (želatina, spalva: E 171).

Maistinė vertė
1 kapsulė3 kapsulės 9 kapsulės 
Per 100 g
Kalorijos
26 kJ/ 6 kcal78 kJ/ 18 g234 kJ/ 56 kcal1663 kJ / 397 kcal
Baltymai
< 0,5 g0,6 g1,8 g12,8 g
Angliavandeniai
iš kurių cukrus
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
Riebalai
0 g0 g0 g0 g
Druska
0 g0 g0,02 g0,11 g
L-glutamine1400 mg4200 mg12600 mg89,5 g


Laikyti sausoje,saulės neapšviestoje vietoje,sandarioje pakuotėje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • 4.50€
  • 4 arba daugiau 4.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: glutaminas, mega, kapsulės