CITRULLINE MALATE - 200 G OLIMP SPORT NUTRITION

CITRULLINE MALATE - 200 G OLIMP SPORT NUTRITION

CITRULLINE MALATE - 200 G OLIMP SPORT NUTRITION

Norint pakilti į viršų, reikia sunkiai dirbti. Nesitikėkite rezultatų, jei treniruotėse neatiduosite savęs viso! Treniruokis sunkiai, įveik nuovargį ir palaipsniui, žingsnis po žingsnio, nuo treniruotės iki treniruotės gerink savo ištvermę ir jėgą.  Štai sensacingas Olimp Sport Nutrition papildas prieš treniruotę, kuriame yra didžiausia, saugi rinkoje esanti citrulino malato dalis, papildomai papildyta vitaminu B6.

Gerai apgalvota formulė, paprasta sudėtis ir ingredientai, turintys tikrą, moksliškai įrodytą poveikį, yra Olimp Labs tyrimų ir plėtros centro mokslininkų darbo rezultatas. Šiuolaikinėse farmacijos įmonės „Olimp Laboratories“ laboratorijose patikrintos grynumo žaliavos pasižymi aukšta kokybe ir pavojingų sunkiųjų metalų nebuvimu. Priedo prieš treniruotę sudėtyje nerasite jokių tirštiklių ar dažiklių, o tai neabejotinai yra vienas iš daugelio citrulino malato iš Olimp Sport Nutrition privalumų.

Gaivus skanus limonado skonis! 

citrulino malato porcija – net 8,1 g, iš jų 4,6 g gryno citrulino

sukelia padidėjusi azoto oksido (NO) gamyba. Už tai atsakingas argininas, kurio pirmtakas yra citrulinas.

treniruočių efektyvumo gerinimas atliekant didelio intensyvumo pratimus 

malšina raumenų skausmus po treniruotės

teigiamas poveikis ATP gamybai

pirminis energijos nešiklis

paspartinti pieno rūgšties pasišalinimą iš raumenų kraujo intensyvių treniruočių metu

padeda sumažinti nuovargio jausmą dėl vitamino B6, kuris taip pat teigiamai veikia tinkamą nervų sistemos veiklą ir palaiko tinkamą energijos apykaitą

Sudėtis: citrulino malatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga – natrio citratas; aromatas, saldikliai - acesulfamas K, sukralozė; lipnumą reguliuojanti medžiaga – silicio dioksidas; piridoksino hidrochloridas - vitaminas B6. Pagaminta gamykloje naudojant ingredientus, gautus iš pieno, kiaušinių, sojos, riešutų, žemės riešutų, grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo, žuvies, vėžiagyvių ir kardžuvės.

Maistinė  vertė

1 dalis (9 g)

Citrulline malate

8.1 g

kuriame: L-citrulline

4.6 g

Vitamin B6

2.46 mg (176% *)

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • 16.00€
  • 2 arba daugiau 14.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: amino, energija