TREC NUTRITION

Rodyti:
Rikiuotė:
CASEIN 100 600 G. TREC NUTRITION Naujiena!

CASEIN 100 600 G. TREC NUTRITION

– Geriausias pasaulyje lėtai įsisavinamas baltymas– Turtingas antikatabolinių aminorūgščių– Grynas micelinis kazeinasCASEIN 100 sudėtyje yra 100 % micelinio kazeino, kuris yra pavyzdinis visaverčių baltymų šaltinis, pasižymintis naudingu pailgintu įsisavinimo laiku. Produktas garantuoja, kad jū..

22.00€

DIRŽAS FABRIC DOUBLE RAUDONAS TREC

PAGAMINTAS IŠ DVIGUBO NAILONO SLUOKSNIOSTILINGOS RAUDONOS-JUODOS SPALVOSREKOMENDUOJAMAS VISIEMS FIZIŠKAI AKTYVIEMS ASMENIMS, KURIEM TRENIRUOJASI SU DIDELIAIS SVORIAISElegantiškas raudonas ir juodas „Trec Nutrition“ apsauginis diržas. Jis buvo pagamintas iš labai tvirto, dvigubo nailono. Puikiai apsa..

12.00€

INTRA WORKOUT 600 G. TREC NUTRITION

PROFESIONALUS PAPILDAS VARTOTI PER TRENIRUOTĘINTRA WORKOUT sudėtyje yra kokosų vandens, mineralų ir B grupės vitaminų, įskaitant tiaminą, vit. B6, riboflavinas ir vit. B12, kurie palaiko energijos apykaitą ir padeda veikti nervų sistemai. INTRA WORKOUT formulė siūlo šakotosios grandinės aminorūgščių..

24.00€

JĖGOS GUMOS TREC Naujiena!

JĖGOS GUMOS TREC

1. Puikus būdas lavinti raumenis neturint galimybės eiti į sporto salę.2. Su pasipriešinimo juostomis galite atlikti tempimo pratimus.3. Veiksmingai pagerina jūsų raumenų tonusą, fizinį aktyvumą ir lankstumą.4. Paprasta naudoti ir sumažina treniruočių riziką.5. Natūrali latekso medžiaga, lengva, neš..

11.00€

LIEKNINANTIS DIRŽAS HOT DROP

„HOT DROP“ yra paremtas specialiais taškais, išdėstytais ant vidinio diržo sluoksnio. Jie padidina vietinę termogenezę, palaikančią riebalinio audinio deginimą. Tarpai tarp taškų leidžia oro srautui judėti ir padidina dėvėjimo patogumą.„HOT DROP“ stimuliuoja odą ir pagerina kraujo mikrocirkuliaciją ..

18.00€

NITROBOLON ENERGIZER 600 G. TREC Naujiena!

NITROBOLON ENERGIZER 600 G. TREC

KREATINO IR DAUGELIO MEDŽIAGŲ PRIEŠ TRENIRUOTINIS KOMPLEKSASNITROBOLON ENERGIZER yra kelių ingredientų sudėtinis papildas prieš treniruotę. Jame yra kreatino, kuris pagerina efektyvumą vėlesnių trumpų labai intensyvių fizinių pratimų metu. Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant 3 g kreatino per di..

25.00€

TALKO MILTELIŲ PLYTELĖ 57 G. TREC NUTRITION Naujiena!

TALKO MILTELIŲ PLYTELĖ 57 G. TREC NUTRITION

TALKO MILTELIŲ PLYTELĖ 57 G. TREC NUTRITION – tai kreidos milteliai blokelyje. Kreida pagaminta taip, kad pagerintų sukibimą optimaliu būdu. Užtepta kreida ilgai išlieka ant rankų, palaiko rankų sausumą, gerina sukibimą su įrankiu.kreidos miltelių blokas 57 G.sustiprina jūsų sukibimą su įrankiaispad..

4.00€

VITARGO 1050 GR. TREC

STABDO KATABOLIZMĄDUODA ENERGIJOSSPARTINA LĄSTELIŲ REGENERAVIMĄSI„Trec Vitargo Electro-Energy“ yra unikali, specialiai patobulinta angliavandenių maistinė medžiaga, kuri ypač greitu ir efektyviu būdu suteikia galimybę atnaujinti ir kaupti energijos atsargas raumenyse.Trec energinis papildas yra gėri..

17.00€