ZMA

ZMA

  ZMA yra dviejų mineralų magnio ir cinko, bei vitamino B6 mišinys. Šis kompleksas medžiagų yra labai svarbus biologinių procesų organizme palaikimui ir skatinimui. USDA tyrimai parodė, kad apie 70% žmonių trūksta cinko, ir apie 40% negauna pakankamai magnio kartu su mityba. Taip pat buvo įrodyta, kad padidintas fizinis krūvis gali sukelti vitaminų ir mineralų trūkūmą. Cinkas yra ypač svarbus kultūrizmo požiūriu dėl savo vaidmens testosterono gamyboje. Nedidelės cinko ir magnio turi stiprų  poveikį raumenų augimui. Taigi, akivaizdu, kad žmonės reikia šių mineralų ir vitaminų.

Praktika rodo akivaizdų šio papildo naudingumą. Gerėja miego kokybė, geriau pailsima, dingsta mėšlungis, pakyla žmogaus testosterono lygis organizme, geresnis atsistatymas po stiprių ir didelių fizinių krūvių. Diduma sporto mitybos specialistų rekomenduoja vartoti ZMA, kaip papildą gerinantį organizmo fizinį bei psichologinį atsistatymą, bei raumenų spazmų ( mėšlungio ) profilaktikai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

ZMA + B6 180 TABL. SFD

Maisto papildas ZMA + B6 papildo kasdienę mitybą magniu, kuris padeda raumenims tinkamai veikti, kad būtų užtikrintas tinkamas raumenų susitraukimas, įskaitant širdies raumenį, užtikrinant tinkamą širdies ritmą. Be to, jis padeda tinkamai sintezuoti baltymus, o vitaminas B6 padeda išlaikyti tin..

15.00€

CHELA MZB SPORT FORMULA 60 KAPS. OLIMP

Olimp Chela-MZB® Mega Caps® / Mega Capsules® yra labai lengvai virškinamo magnio ir cinko kompozicija ALBION® aminorūgščių chelatų ir vitamino B6 pavidalu.Magnis prisideda prie raumenų tinkamo veikimo ir padeda sumažinti nuovargį.Moksliniai tyrimai parodė, kad magnis: palengvina tinkamą raumenų ..

13.00€

ZMA 120 KAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

ZMA® Maisto papildas su cinko chelatu, magniu ir vitaminu B6 kapsulėse.Didelė pakuotė, kurios užtenka 40 - 60 dienų.Rekomenduojama naudoti: Vyrams: 3 kapsulės, moterims: 2 kapsulės, 30-60 min prieš miegą. Siekiant geriausių rezultatų, vengti maisto produktų ar papildų, kurių sudėtyje yra didelis..

29.00€