AKIMS

AKIMS

Daugeliui žmonių nusilpsta akys dėl mus veikiančių žalingų faktorių – darbas kompiuteriu, rūkymas, pernelyg ryškios šviesos arba nepakankamas apšvietimas, prasta mityba. Vitaminai ir maisto papildai regėjimui yra puikus pasirinkimas norint gauti pakankamai naudingų medžiagų organizmui ir akims stiprinti. Maisto papildai akims - tai įvairių vitaminų ir mineralų šaltinis, galintis padėt išsaugoti normalų regėjimą. Prieš vartojant šiuos maisto papildus derėtų nepamiršti, kad vitaminai akims negali būti traktuojami kaip maisto pakaitalai. Taip pat šių maisto papildų efektyvumas bus didesnis, jei derinsite juos kartu su subalansuota ir įvairia mityba bei sveiku gyvenimo būdu.

Liuteinas 

Jo nauda akims yra viena didžiausių. Tai pigmentas, gebantis sugerti šviesos spindulius ir taip apsaugoti nuo per didelio saulės poveikio. Liuteino galima gauti su maistu, pavyzdžiui, špinatais, kukurūzais, brokoliais, geltonosiomis paprikomis, petražolėmis, žirneliais, pupelėmis, žaliais salotų lapais, pomidorais, morkomis, mangais ir kitomis geltonomis bei žaliomis daržovėmis ir vaisiais. Jei liuteino negaunate pakankamai su maistu, tuomet rekomenduotina jo papildomai vartoti. Tam puikiai tinka maisto papildai su liuteinu, nes jie padės Jūsų akims, jei jaučiate, kad akys dažnai pavargsta, būna paraudusios, taip pat jei jaučiate diskomfortą, pavyzdžiui, akys ašaroja, peršti. Šis maisto papildas padės palaikyti normalų regėjimą, jis efektyviai padės apsaugoti akis nuo žalingo aplinkos poveikio. Be minėtų teikiamų savybių, liuteinas reikšmingas ir kalbant apie tokias akių ligas kaip katarakta – liuteinas gali sumažinti riziką susirgti šia liga. Liuteino maisto papildai rekomenduojami ne tik tada, kai jau jaučiate diskomfortą, pavargusias akis, bet ir profilaktiškai. Ypač liuteino poreikis didesnis yra daug dirbantiems kompiuteriu, daug besinaudojantiems išmaniaisiais telefonais, vairuojantiems.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

GINKGO BILOBA 24% 120 KAPS. SWANSON

Padeda palaikyti gerą atmintį ir pastabumąSuteikite pagalbą savo smegenims su Swanson GINKGO BILOBA! Ginkgo biloba lapų ekstraktai Kinijoje naudojami jau beveik 5000 metų kaip būdas palaikyti atmintį ir proto aštrumą. GINKGO BILOBA ginkmedžio ekstraktas yra standartizuotas, kad kiekvienoje kaps..

15.00€

GOLD LUTEIN 30 KAPS. OLIMP LABS

Maisto papildas akių sveikatai.Maisto papildas GOLD LUTEIN 30kaps. Grynasis kiekis 25,8. Sudėtis: koncentruoti žuvų taukai, turintys Dokozaheksaeno rūgšties DHA (Tagetes erecta L.) ; emulsiklis - mikrokristalinė celiuliozė, liuteinas, cinko bisglicinatas, stabilizatorius - hidroksipropilceliu..

12.00€