PhD AMINO SUPPORT 180 TABL.

PhD AMINO SUPPORT 180 TABL.

PhD AMINO SUPPORT 180 TABL.

PhD AMINO SUPPORT tai tikros esminės nepakeičiamos amino rūgštys. Tik tai ko reikia Jūsų kūnui.

Yra dviejų tipų aminorūgštys: esminės ir neesminės. Esminės amino rūgštys negali būti sintezuojamos organizmo, todėl turi būti gaunama iš mūsų suvalgomo maisto. PhD AMINO SUPPORT sudėtyje yra aštuonios pagrindines - esminės amino rūgštys, įskaitant tris išsišakojusių grandinių aminorūgštis (BCAA), kurios  naudojamos sportininkų energijos atstatymui po varginančių treniruočių ir kaip mitybos plano dalis. Kartu su šiomis svarbiomis amino rūgštimis papilde taip pat yra vitamino B6, kuris suteikia daugybę naudos sveikatai. Jis gali padėti išlaikyti sveiką nervų sistemą ir imuninę sistemą, mažinti nuovargį, taip pat palaikyti baltymų ir glikogenų metabolizmą.

 PhD AMINO SUPPORT  galima vartoti bet kuriuo paros metu, tačiau patartina kiekvieną porciją vartoti valgio metu, kad būtų galima išplėsti pasirinkto valgio aminorūgščių profilį.

 Aštuonių pagrindinių amino rūgščių mišinys, skirtas raumenų baltymų sintezei palaikyti, taip pat vitaminas B6, kuris padeda sumažinti nuovargį, palaikyti metabolines funkcijas ir prisideda prie normalios imuninės ir nervų sistemos funkcijos.

Nedidelės, lengvai nuryjamos tabletės.SUDĖTIS: L-Leucine, L-Valine, L-Lysine Monohydrochloride, L-Phenylalanine, L-Threonine, L-Isoleucine, L-Histidine, L-Methionine, Vitamin B6 (Pyridoxine), Bulking Agent (Calcium Diphosphate Dihydrate), Anti-caking agent (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).


MAISTINĖ VERTĖPER PORCIJĄ 3 TABL.RMV (referencinė maistinė vertė)PER PORCIJĄ 6 TABL.
L-Leucinas1000 mg
2000 mg
L-Valinas444 mg
888 mg
L-Lyzinas444 mg
888 mg
L-Fenylalaninas378 mg
756 mg
L-Trioninas312 mg
624 mg
L-Izoliaucinas177 mg
354 mg
L-Histidinas144 mg
288 mg
L-Metioninas99 mg
198 mg
Vitaminas B60,6 mg42,9 %1.2 mg


Saugoti gamintojo pakuotėje, sausoje, saulės neapšviestoje vietoje. Saugoti nuo vaikų. Nevartoti kaip maisto pakaitalo.
.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 5889
  • Gamintojas: PhD NUTRITION
  • AMINO
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 17.00€
  • 2 arba daugiau 15.00€

Žymos: amino, PhD, tabletės