PHOSPHATIDYL SERINE 100 CAPS. 7NUTRITION

PHOSPHATIDYL SERINE 100 CAPS. 7NUTRITION

Naujiena! PHOSPHATIDYL SERINE 100 CAPS. 7NUTRITION

7nutrition. Fosfatidilo serino papildas, kuriame gausu aukštos kokybės fosfolipidų, didinančių fizinę ir psichinę veiklą. Preparatas teigiamai veikia koncentracijos gerinimą, padidina budrumą, pagreitina mokymosi procesą ir padidina atsparumą stresui.

Fosfatidilserinas yra pagrindinis smegenų membranų komponentas. Nervų ląstelėse fosfatidilserinas vaidina svarbų vaidmenį tinkamai veikiant membranoms, kai jis dalyvauja palaikant tinkamą membranos pratakumą. Smegenyse jis palaiko atitinkamą acetilcholino išsiskyrimo lygį. Be to, fosfatidilserinas yra būtinas natrio ir kalio transportavimui.

Ji taip pat dalyvauja tinkamai naudojant gliukozę smegenyse ir mažina stresą. Su amžiumi sumažėja kai kurių psichinių funkcijų (blogesnė atmintis, mokymosi problemos), susijusios su fosfatidilserino kiekio sumažėjimu smegenyse. Fosfatidilserino papildas, rekomenduojamas kaip psichinės veiklos stiprintuvas. Puikiai veikia koncentracijos ir mokymosi gebėjimų tobulėjimą. Priedas rekomenduojamas studentams, žmonėms, dirbantiems intensyvų protinį darbą, ir pagyvenusiems žmonėms.

Porcija: 1 kapsulė per dieną, po valgio.

Dozė vienoje kapsulėje: 250 mg fosfatidilserino

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 307
  • Gamintojas: 7NUTRITION
  • PAPILDAI
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 19.00€

Žymos: PHOSPHATIDYLSERINE, PAPILDAS NERVŲ SISTEMAI