RIEBALINĖS RŪGŠTYS

RIEBALINĖS RŪGŠTYS

Kūnas gali sintetinti daugumą riebalų, kurių reikia Jūsų mitybai. Tačiau dvi pagrindinės riebalų rūgštys, linolo ir alfa-linoleno, negali būti sintezuojamos organizme ir turi būti gaunamos su maistu. Šie pagrindiniai riebalai, naudojami gaminant specializuotus papildus, vadinamus omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštimis. Omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys yra svarbios normaliam visų kūno audinių funkcionavimui.

Šių riebalų rūgščių trūkumai sukelia daugybę simptomų ir sutrikimų, įskaitant kepenų ir inkstų sutrikimus, stabdo augimą, silpnina imuninę sistemą,  sukelia depresiją ir odos sausumą. Tinkamas pagrindinių riebalų rūgščių vartojimas duoda daug naudos sveikatai. Kaip pavyzdys yra aterosklerozės profilaktika, sumažėjęs širdies ligų ir insulto dažnis, sumažėjęs simptomų, susijusių su opiniu kolitu, menstruaciniu skausmu ir sąnarių skausmais. Omega-3 riebalų rūgščių kiekis taip pat buvo susijęs su sumažėjusiu krūties vėžio rizika .

Ne tik svarbu į savo dietą įtraukti gerus omega-3 ir omega-6 šaltinius, bet ir tinkamai sunaudoti šias riebalų rūgštis. Omega-6 riebiosios rūgštys konkuruoja su omega-3 riebiosiomis rūgštimis, naudojamomis organizme , todėl per didelis omega-6 riebalų rūgščių suvartojimas gali slopinti omega-3. Geriausia, kad omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių santykis turėtų būti nuo 1: 1 iki 4: 1. 

Didžiąją dalį kokosų aliejaus sudaro sočiosios riebiosios rūgštys.

Kokoso aliejus smarkiai skiriasi nuo kitų aliejų savo struktūra. Gyvuliniai riebalai (išskyrus sviestą) ir dauguma augalinių aliejų yra ilgos grandinės riebiosios rūgštys, kokoso aliejus susideda iš vidutinio ilgio grandinės riebiųjų rūgščių (trigliceridų). Dėl tokios struktūros kokoso aliejus labai greitai pasisavinamas organizmo: iš karto suteikia energijos, nenusėda jame kaip riebalinis sluoksnis. Kokoso aliejus pagreitina medžiagų apykaitą, tačiau ilgai palaiko sotumo jausmą. Kokoso aliejus yra žemo kaloringumo riebalai, todėl tinkamas norintiems suliesėti. Taip pat labai tinkamas sportuojantiems ar dirbantiems fizinį darbą.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

CLA - GREEN TEA PLUS L-CARNITINE 60 KAPS OLIMP SPORT NUTRITION

Produktas, skirtas žmonėms, norintiems numesti svorio. Maisto papildas kapsulėmis, kuriame yra izomerai, konjuguota linolo rūgštis CLA praturtintas žaliosios arbatos ekstraktu ir L-karnitinas. REKOMENDUOJAMS Produktas skirtas aktyviems asmenims ir sportininkams norintiems numesti svor..

15.00€

MCT OIL 400 ML OLIMP SPORT NUTRITION

Olimp MCT palmių branduolių aliejus už geriausią kainą.  Gaminamas tik iš valgomųjų palmių vaisių sėklųVartojimas: 1/2 šaukštai 2 kartus per dieną su maistu per pirmąsias 2 dienas, palaipsniui didindami dozę kas 3 dienas, kol bus pasiekta optimali dozė: 1-3 šaukštai 2 kartus per dieną.Įspė..

29.00€

ODPORMAX 60 KAPS. OLIMP LABS

Maksimali imuniteto galia  - 1000 mg ryklio kepenų aliejaus.ODPORMAX ™ yra maisto papildas  kapsulėse, kurių sudėtyje yra tinkamai pasirinkta sudėtis : aukštos kokybės ryklių kepenų aliejus ir vitaminai A, E ir D.ODPORMAX ™ -  maisto papildas,skystų kapsulių pavidalu.REKO..

9.00€

OMEGA 3 1000 60 KAPS. ALLNUTRITION

ALLNUTRITION OMEGA 3 1000 maisto papildas iš aukštos kokybės žuvų taukų, kurio sudėtyje yra 18% EPA (eikozapentaeno rūgšties) ir 12% DHA (dokozaheksaeno rūgšties), praturtintas vitaminu E. Preparato naudojimas gali padėti sumažinti kardiologinių ligų riziką ir pagerinti fizinę ir psichinę būklę.Reko..

6.00€

OMEGA 3 90 KAPS. SFD

Maisto papildas SFD OMEGA 3 yra aukštos kokybės papildas, kuriame yra žuvų taukų. Tai papildo racioną Omega-3 riebalų rūgštimis (EPA ir DHA) ir natūraliu vitaminu E. Preparato vartojimas gali padėti sumažinti kardiologinių ligų riziką ir pagerinti fizinę bei psichinę būklę. Reguliarus riebalų rūgšči..

6.00€