JAUTIENOS

JAUTIENOS

Amino rūgščių kompleksai, kuriems pagaminti buvo naudojama gyvulinės kilmės ( šiuo atveju jautiena ) šaltiniai. Tai gali buti jautienos mėsa, ar kraujo plazma. Tinka vartoti visiems, ypač vegetarams, trūkstamų amino rūgščių papildymui organizme.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

GOLD BEEF-PRO™ AMINO 300tabl.

GOLD BEEF-PRO™  amino rūgštys gaminamos laikantis farmacinės kokybės reikalavimų, iš hidrolizuotų galvijų baltymų kuriems taikomas fermentavimo apdorojimas. Šios amino rūgštys yra sudarytos iš  laisvųjų amino rūgščių ir mažos molekulinės masės peptidų, kurie įsisavina tiesiai į krauj..

27.00€

GOLD BEEF-PRO™ PLASMA

GOLD BEEF-PRO™ PLASMA amino rūgščių kompleksas iš jautienos kraujo plazmos. Aukščiausia farmacinė kokybė. Nutrition information4 tablets6 tablets8 tabletsPer 100 gEnergy 142 kJ/34 kcal 213 kJ/51 kcal 283 kJ/68 kcal 1540 kJ/369 kcalFatincluding saturated fatty acids< 0,5 g..

26.00€

PLASMEX BLOOD AMINO 350 kaps.

PLASMEX Blood Amino ™ yra naujos kartos aminorūgščių preparatas. Aminorūgščių hidrolizė, gauta iš kraujo plazmos globino, yra veiklioji medžiaga. Plazmos globinas yra paskutinė aminorūgščių žaliava, kita - po pieno baltymų hidrolizės (išrūgų).PLASMEX Blood Amino ™  yra idealus priedas didė..

19.00€