GLUTAMINAS

GLUTAMINAS

Glutaminas yra viena iš dvidešimt amino rūgščių, dalyvaujančių baltymų sintezėje (apykaitoje). Žmogaus kraujyje ji yra pati gausausia amino rūgštis. Ji nepriklauso nepakeičiamom amino rūgštims, kadangi organizmas pats sugeba pasigaminti tam tikrus jo kiekius. Bet glutamino poreikis organizmui padidėja sportuojant, bei susirgus tam tikrom virškinimo trakto ligom, ar gyjant po traumų, nudegimų.

Glutaminas svarbus daugelyje biocheminių procesų žmogaus organizme:

-baltymų sintezėje;

-rūgščių ir šarmų pusiausvyros palaikyme;

-energijos gavyboję lastelėse;

-azoto atomų donoras daugelyje anabolinių procesų organizme;

-anglies atomų šaltinis papildant Krepso ciklą;

-nenuodingas amoniako pernešėjas kraujotakos sistemoje;

Daugiausia organizme glutamino sunaudoja žarnų lastelės, inkstų lastelės, aktyvios imuninės lastelės, daugelis vėžinių lastelių. Dėl šio poveikio mokslo tiriami glutamino analogai, ieškant galimybių gydyti vėžinius susirgimus.

L-glutamino, kaip papildo vartojimas tikslingas turint fizinį krūvį, jėgos, ir ištvermės sporto atletams, auginant raumenų masę, stapdant katabolizmą ( raumenų irimą ) padeda organizmui greičiau atsistatyti po krūvio, bei padidina toliaranciją jam. Laikantis svorio metimo dietų, ypač, jei jos trunka ilgesnį laiką. Taip pat šios amino rūgšties vartojimas gali padėti pakelti augimo hormoną išskirimą iki 4 kartų.

Glutamino poreikis 0,3gr/1kg kūno svorio, kas sudaro 20-30gr glutamino per parą, išskaidant vartojimą per kelis kartus. Būtini ir tikslingi vartojimai yra po treniruotės ir prieš miegą.

Šalutinis glutamino poveikis nėra nustatytas, bet nerekomenduojamas vartojimas didesnių dozių, bei sergantiems inkstų ligomis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

GLUTAMINE MEGA CAPS 120 KAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

Amino rūgštis glutaminas kapsulėse 1400mg vienoje kaps.  Glutaminas yra svarbiausia amino rūgštis, skirta raumenų audinių adaptacijai. Jis saugo organinį azotą ir palengvina teigiamo azoto balanso susidarymą. Mikronizuotas L-glutaminas yra lengviau absorbuojamas ir daug aktyvesnis negu trad..

15.00€

GLUTAMINE MEGA CAPS 30 CAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

Amino rūgštis glutaminas kapsulėse 1400mg vienoje kaps. Glutaminas yra svarbiausia amino rūgštis, skirta raumenų audinių adaptacijai. Jis saugo organinį azotą ir palengvina teigiamo azoto balanso susidarymą. Mikronizuotas L-glutaminas yra lengviau absorbuojamas ir daug aktyvesnis negu ..

4.50€

GLUTAMINE MEGA CAPS 300 KAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

Amino rūgštis glutaminas kapsulėse 1400mg vienoje kaps. Glutaminas yra svarbiausia amino rūgštis, skirta raumenų audinių adaptacijai. Jis saugo organinį azotą ir palengvina teigiamo azoto balanso susidarymą. Mikronizuotas L-glutaminas yra lengviau absorbuojamas ir daug aktyvesnis negu tradici..

31.00€

L-GLUTAMINE 500 G. SFD NUTRITION

AUKŠTOS KOKYBĖS GLUTAMINAS SU TAURINU MILTELIAISSTIPRINA IMUNITETĄ MAŽINA RAUMENŲ UŽDEGIMUSPUIKUS PRODUKTAS RAUMENŲ MASĖS AUGINIMUISTIMULIUOJA ANABOLINIUS ORGANIZMO PROCESUSPATOGUS VARTOJIMAS Pakuotė 500 g Porcijų: 100 1 porcija 5 g. L-glutaminas..

20.00€