CREAPURE

CREAPURE
Creapure® yra kreatino monohidrato forma pagaminta Vokietijoje AlzChem AG gamykloje. Įmonė įsikūrusi Trostberg, Bavarijoje. Vokiška kokybė garantuoja, kad pirkdami Creapure® kreatiną, gausite aukščiausios kokybės, švarų produktą, kuris atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Creapure® palyginti su kitų rūšių kreatino formomis yra daugelio mokslinių tyrimų įrodyta viena iš saugiausių ir veiksmingiausių formų kreatinas.

Ne visi kreatino papildų gamintojai turi tokius pačias griežtus gamybos standartus, kaip Creapure® gamintojai. Tik pirkdami produktus turinčius Creapure® ženklą, jūs galite būti visiškai tikri, kad jūs gaunate geriausią ir saugiausią produktą.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

CREATINE 1000 CREAPURE 300 TABL. OLIMP

CREATINE 1000® Maisto papildas, kreatino patentuota forma "Creapure". Tai Vokietijos gamykloje pagamintas aukščiausios kokybės produktas.Rekomenduojamas vartojimas: 1-3 tabletes per dieną treniruočių ar varžybų metu, užgeriant dideliu kiekiu vandens. Gali padidėti svoris.Laikymo sąlygos: s..

17.00€

CREATINE MONOHYDRATE POWDER CREAPURE 1KG. OLIMP

CREATINE MONOHYDRATE POWDER CREAPURE®. Patentuotas vardas, vokiška kokybė. Maisto papildas, skirtas intensyviam raumenų darbui, ir jėgai lavinti, ypač tinka sportuojantiems žmonėms. Produktas yra grynos farmacinės kokybės kreatino monohidratas. Kreatino vartojimas padidina fizinį efek..

28.00€

CREATINE MONOHYDRATE POWDER CREAPURE 500g OLIMP

Kreatino monohidratas milteliais Creapure®. Patentuotas vardas, vokiška kokybė.Kreatino monohydratas milteliais. Maisto papildas, skirtas intensyviam raumenų darbui, jėgos vystimui, ypač tinka sportuojantiems žmonėms. Produktas yra grynos farmacinės kokybės kreatino monohidratas. Kreatino ..

17.00€