KREATINO MONOHYDRATAS

KREATINO MONOHYDRATAS

Kreatino monohidratas yra vienas iš populiariausių papildų, vartojamas sportininkų, norinčių sukurti liesos raumens masę, maksimaliai padidinti našumą ir kūno jėgą.

Kreatinas yra panašus į baltymą, nes jis yra azoto turintis junginys, bet nėra tikras baltymas. Mitybos specialistai biocheminiame pasaulyje jis vadinamas "ne baltyminiu" azotu. Jis gali būti gaunamas iš maisto (paprastai jo yra raudonoje mėsoje ir žuvyje) arba endogeniškai (organizme) formuojamas iš aminorūgščių glicino, arginino ir metionino.

Kreatinas yra vienas iš plačiausiai ištirtų maisto papildų. "Google" paieškoje įvedus "creatine supplemenation" surinko 6740 akademinių straipsnių, o "PubMed" paieškos rezultatas buvo 562 straipsniai,  tai rodo, kad daugybė duomenų ir mums leidžia daryti išvadas. Iš dešimtmečių atliekamų tyrimų yra keletas gerai pagrįstų kreatino monohidrato pranašumų, įskaitant:

Padidėjęs kreatino kiekis raumenyse

Padidėjęs darbo pajėgumas ir intensyvesnis sportavimas

Padidėjusi  lieso kūno masė

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
CREAPLUS 300 G. IHS Naujiena!

CREAPLUS 300 G. IHS

IRON HORSE SPECIAL kreatino monohidrato papildas.60 porcijų pakuotėje. PPapildytas taurinu ir vitaminais bei mineralais.Kreatino monohidratas yra vienas populiariausių papildų pasaulyje. Jau daugelį metų jį naudoja praktiškai visų disciplinų sportininkai. Kodėl? Akivaizdu, kad dėl savo veiksmingumo ..

15.00€

CREATINE 250 G. SFD NUTRITION

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KREATINO MONOHIDRATAS, PRIDĖJUS TAURINĄDAŽNIAUSIAI NAUDOJAMAS MAISTO PAPILDASGREITA ATP RESINTEZĖ JĖGOS IR RIEBALŲ KŪNO MASĖS PADIDINIMASANABOLINIŲ IR ANTIKATABOLINIŲ PROCESŲ GREITĖJIMASDAUGIAU ENERGIJOS KŪNUINĖRA PRIDĖTŲ CUKRŲ VISŲ LYGMENIŲ SPORTININKAMSDAUGIAU JĖGOS! DAUG..

16.00€

CREATINE 500 G. SFD NUTRITION

PAKUOTĖ: 500 G, PORCIJŲ: 86, CREATINE MONOHYDRATE: 5400/4050  MG, TAURINE: 600/450  MGABSOLIUTUS BESTSELERISAUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KREATINO MONOHIDRATAS SU TAURINUDAŽNIAUSIAI VARTOJAMAS MAISTO PAPILDASGREITAS ENERGIJOS ATSTATYMASREIKŠMINGAS JĖGOS IR KŪNO MASĖS PADIDINIMASANABOLINIAI IR ANTIK..

24.00€

CREATINE MEGA CAPS 1250 120 CAPS. OLIMP SPORT NUTRITION

CREATINE MEGA CAPS® maisto papildas. Aukštos kokybės kreatinas didelėmis dozėmis kapsulėse.Kapsulės su kreatino monohidratu patogus vartojimas, tikslus dozavimas.Rekomenduojamas naudojimas: treniruočių metu tris kapsules per dieną arba tuo pačiu metu per treniruočių dienas. Gėrimas dideliu kiekiu va..

21.00€

CREATINE MEGA CAPS 1250 30 KAPS. OLIMP

CREATINE MEGA CAPS® maisto papildas.Kapsulės su kreatino monohidratu, ypač tinka sportininkams.Rekomenduojamas naudojimas: treniruočių metu tris kapsules per dieną arba tuo pačiu metu per treniruočių dienas. Gėrimas dideliu kiekiu vandens. Gali padidėti svoris. Netinka vaikams ir jauniems ..

6.00€

CREATINE MONOHYDRATE POWDER 250 G. OLIMP SPORT NUTRITION

Rekomenduojamas vartojimas:  3 g miltelių po treniruotės, arba tuo pačiu metu ne treniruočių dienomis.  3 g (1 kaušelis) miltelių su 200-250 ml vandens arba sulčių. Gali padidėti kūno svoris.Laikymo sąlygos: sausoje..

23.00€

CREATINE POWDER SUPER 500 G. ACTIVLAB

Activlab Creatine Powder Super yra produktas, kurio sudėtyje yra kreatino monohydrato. Tai organinis cheminis junginys, kuriame yra struktūrinių guanidino ir acto rūgšties elementų. Gyvūnų organizmuose jis susidaro vykstant medžiagų apykaitai ir daugiausia būna raumenyse ir sausgyslėse. Kreatin..

25.00€