IZOTONINIAI GĖRIMAI

IZOTONINIAI GĖRIMAI

Svarbiausia izotoninių gėrimų funkcija - tai greita energija ir gebėjimas išlaikyti skysčių pusiausvyrą organizme. Todėl šie papildai pirmiausiai reikalingi sportininkams kultivuojientiems ištvermės sportą.

Elektrolitai - tai esminiai mineralai, kurie padeda išlaikyti pagrindine rūgščių-šarmų pusiausvyrą jūsų organizmo ląstelėse - natrio, kalio, kalcio, magnio, chlorido, vandenio karbonato, fosfato ir sulfato. Atlikti tyrimai ir bandymai įrodė, kad sportininkai, kurie vartoja gėrimus su elektrolitais, sugebėjo išsaugoti savo organizme daugiau natrio, magnio, ir kalcio.

Esant sunkiam fiziniam krūviui sukaupti angliavandeniai eikvojami itin greitai. Taip greitai pasiekiamas nuovargis treniruotės metu, o neatstatant glikogeno atsargų ilgesnį laiką - pasiekiamas persitreniravimas. Vartojant izotoninius gėrimus per treniruotę ir kurie turi savyje greitai pasisavinamų angliavandenių, žymiai greičiau atsistato glikogeno atsargas.

Vartojant izotoninius gėrimus mūsų organizmas gauna ir didesnį angliavandenių kiekį, kas reiškia, kas skrandyje gėrimas užsilaiko ilgiau nei paprastas vanduo ir skatina skysčių sulaikymą. Tai itin naudinga izotoninių gėrimų savybė.

Sportininkai, kurie vartojo izotoninius gėrimus fizinio krūvio metu galėjo išlaikyti net 24 % ilgiau aukšto intensyvumo treniruotę, nei sportininkai, kurie nevartojo ir tai įrodyta moksliniais tyrimais.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

CARBO-NOX 1 KG. OLIMP

REKOMENDUOJAMAS: Vartoti treniruočių metu ir po jų energijos atstatymui. VARTOJIMAS: 1 porcija (50 g miltelių)sumaišius su vandeniu,gerti per treniruotę arba iš kart po jos. Netinka diabetikams.Laikymo sąlygos: sausoje ir vėsioje vietoje, kambario temperatūroje, sandariai uždaryt..

10.00€

CARBO-NOX 3,5 KG. OLIMP SPORT NUTRITION

Kelių rūšių angliavandenių kompleksas su L-argininu ir vitaminais  REKOMENDUOJAMAS: Vartoti treniruočių metu ir po jų energijos atstatymui. VARTOJIMAS: 1 porcija (50 g miltelių)sumaišius su vandeniu,gerti per treniruotę arba iš kart po jos. Netinka diabetikams.Laikymo sąlygos..

27.00€

CARBONIZER XR 1 KG. OLIMP SPORT NUTRITION

Rekomenduojamas varotojimas: pagal poreikį. 1 ir 3/4 kaušelio (~25 gramus) ištirpinti 200 ml vandens. Vartoti prieš sportą, sportu metu ir/ar iškart po jo. Laikymo sąlygos: sausoje ir vėsioje vietoje, kambario temperatūroje, sandariai uždarytoje pakuotėje. Vartojant konsultuotis s..

10.00€

ISO PLUS POWDER 1500 G. OLIMP SPORT NUTRITION

ISO Plus tai maisto papildas, skirtas vartoti intensyvių ištvermės treniruočių metu, turintis cukraus ir saldiklių.Angliavandenių-elektrolitų koncentratas ir svarbiausių vitaminų ir mineralų kompleksas padidina vandens absorbciją fizinių pratimų metu, ir gali pagerinti sportininko ištvermės rodikliu..

16.00€

ISO PLUS POWDER 700 G. OLIMP SPORT NUTRITION

ISO Plus tai maisto papildas, skirtas vartoti intensyvių ištvermės treniruočių metu, turintis cukraus ir saldiklių. Izotoninis gėrimas greitam energijos atstatymui.Rekomenduojama naudoti: ištirpinama 17,5 g miltelių (1,5 semtuvo) su 250 ml vandens. Vartokite intensyvių treniruočių metu. Netinka diab..

11.00€