KEPENIMS

KEPENIMS

N-Acetilcisteinas (NAC)  Tai galingas antioksidantas, kuris paprastai yra naudojamas ligoninėse, kai yra gydomas ūmus kepenų nepakankamumas sukeltas paracetamolio arba musmirių. Apsinuodijus šiomis medžiagomis kepenų ląstelėse yra užblokuojama gliutationo gamyba. Gliutationas yra pagrindinė detoksikuojančiai veikianti kepenų ląstelėse gaminama medžiaga. NAC yra gliutationo prekursorius- tai yra iš jo kepenys gamina gliutationą. Jeigu juo pradedama gydyti laiku, paciento gyvybę kartais pavyksta išgelbėti. N- acetil cisteinas taip pat parduodamas vaistinėse ir yra skiriamas kaip atsikosėjimą lengvinanti priemonė. Užsienyje N- acetil cisteino maisto papildus rekomenduojama vartoti kaip apsauginę kepenų priemonę.

Tikrasis margainis  Kaip kepenis gydanti priemonė medicinoje vartojamas bene 2000 metų. Neseniai atlikti tyrimai patvirtino, jog šis augalas yra galingas antioksidantų šaltinis, padedantis apsaugoti kepenis nuo kenksmingo vaistų ir chemikalų poveikio. Pramoniniu būdu yra išleidžiamas  tikrojo margainio preparatas – Silamarinas. Silamarinas yra koncentruota tikrojo margainio ištrauka. Jo sudėtyje turi būti bent 50 procentų tikrojo margainio veikliosios medžiagos – silibino. Įprastai gamintojai rekomenduoja vartoti nuo 100 iki 200 mg silimarino kasdien. Tačiau ar jums jo tikrai reikia – turėtų patarti gydytojas.

Alfa lipoinė rūgštis  – organizme taip pat veikia kaip gliutationo prekursorius. Šis maisto papildas neretai yra skiriamas kepenų ciroze ir kepenų nepakankamumu sergantiems pacientams. Manoma, jog ši rūgštis padeda išsaugoti kepenų funkcijas ir gal būt net padėti atsistatyti pakenktam kepenų audiniu. Neretai alfa lipoinė rūgštis yra skiriama kartu su seleno preparatais. Laikoma, jog alfa lipoinės rūgšties saugi dozė yra iki 600 mg dienai.

Selenas  – kepenys naudoja seleną gamindamos gliutatoniono peroksidazę. Šis fermentas atlieka detoksikuojančias funkcijas ir yra reikalingas kepenų veiklai. Idealiu atveju maisto papildai su selenu yra derinami su NAC arba alfa lipoine rūgštimi. Seleno paprastai dedama į multivitaminus. Įprastai jo yra vartojama po 200 mikrogramų kasdien – tai yra tiek, kiek jo yra maisto papilduose su multivitaminais.

Multivitaminai  B grupės vitaminai dalyvauja kepenyse vykstančiose chemines medžiagas surišančiose reakcijose. Įprastai jie yra vartojami pagal  gamintojo ar gydytojo nurodymus.

Amino rūgštys   dalyvauja kepenyse vykstančiose cheminėse reakcijose, jos reikalingos antrosios fazės metu. Svarbiausiomis kepenų darbui yra laikomas metioninas ir N-acetilcisteinas.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

ANTI-OX POWER BLEND™

Rekomenduojama naudoti: po 1 kapsulę per dieną po savo pagrindinio valgio, užsigerti su dideliu kiekiu vandens. Produktas yra rekomenduojama suaugusiesiems kaip maisto papildas.Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojama kaip įvairios ir subalansuotos m..

21.00€

BERBERINE + TURMERIC 90tabl.

Sport Definition Essence Berberine + Turmeric yra unikalus aukštos kokybės natūralių berberino ir ciberžolės ekstraktų derinys. Didelis kiekvienos dozės veikliųjų medžiagų kiekis patenkina jūsų kūno poreikius. Sport Definition Essence Berberine + Turmeric palaiko tinkamą virškinimo si..

12.00€

CURCUMA 90kaps.

ALLNUTRITION CURCUMA (Curcuma Longa) yra prieskonis, žinomas kaip ciberžolė, kilęs iš Pietryčių Azijos, priklausantis imbierų šeimai. Dėl kurkumino buvimo ciberžolė pasižymi antioksidaciniu aktyvumu, neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo genetinę medžiagą ir lėtina organizmo senėjimą. Ciberžo..

10.00€

DETOXEED-PRO

Rekomenduojamas vartojimas: 2 kapsules kasdien - prieš pusryčius arba po pagrindinio maitinimo, gerti dideliu kiekiu vandens arba kitaip pasikonsultuoti su gydytoju. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės.Įspėjimas: nėra skirtas vaikams iki 12 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Negalima var..

12.00€

DIGEZYME 90caps Naujiena!

DIGEZYME 90caps

Fermentai yra biologinės molekulės (baltymai), veikiančios kaip katalizatoriai, padedančios vykdyti sudėtingas reakcijas, vykstančias visur gyvenime. Reflex DigeZyme maisto papilde naudojamas tas pats fermentų mišinys, kurį teikia „Sabinsa Corporation“, naudojamas daugelyje jų baltymų produktų. Šie ..

10.00€

ESSENTIX

ESSENTIX ™ yra maisto papildas,kurio sudėtyje yra aukštos kokybės fosfolipidai iš sojos pupelių sėklų (Glycine max l.), Kurių sudėtyje yra daug fosfatidilcholino aliejaus, taip pat vitaminų A ir E.ESSENTIX ™ preparatas yra pagamintas naudojant naujovišką "Flow Caps Liquid Technology®" techno..

6.00€

HEPAPLUS

Hepaplus ™ yra kompleksinis sudėtinis papildas su artišokų ekstraktu (Cynara scolymus L.) kuriame iki 5% kiekio yra cynarino, kuris palaiko tinkamą kepenų funkcionavimą ir virškinimo sistemos veikimą. Formulė yra praturtinta L-ornitino aspartato ir B grupės vitaminais B1, B2, B6, niacinu ir pan..

5.00€