INKSTAMS

INKSTAMS

Inkstai – pats darbščiausias organas, plušantis be jokio poilsio, kad išvaduotų mus nuo toksinų ir kenksmingųjų medžiagų, gaunamų su maistu. Inkstai netgi perima dalį darbo, kurio nebepajėgia atlikti kepenys. Tad tikrai verta jiems padėti!


1. Vanduo. Jei nesiskundžiate sveikata, per dieną reikėtų išgerti apie 1,5–2 l tyro vandens. Jei geriama per mažai vandens, inkstai priversti išsaugoti jį. Kaip išgerti pakankamai vandens, skaitykite straipsnyje.

2. Spanguolės. Spanguolės aprūpina organizmą vitaminu C, taip pat normalizuoja inkstų ir šlapimo pūslės darbą. Be abejo, tinkamiausios šviežios uogos. Kad būtų skaniau, spanguoles galite sutrinti su medumi. Kasdien suvalgydami bent po kelis šaukštus tokios tyrės, ne tik padėsite inkstams, bet ir labai sustiprinsite imuninę sistemą.

3. Morkos ir kitos daržovės. Morkos, saldžiosios paprikos, petražolės, smidrai... Visos daržovės, kuriose yra vitamino A, padeda iš šlapimtakių pašalinti akmenis. 

4. Moliūgai. Dar viena inkstams naudinga oranžinės spalvos daržovė – moliūgas. Jame gausu vitamino E, kuris yra puikus antioksidantas. Moliūgus, nors įprastai valgome jų sriubą ar troškiname, sveika valgyti ir termiškai neapdorotus, galima, pavyzdžiui, jų sultis maišyti su morkų . Moliūgai turi šlapimą varančių savybių, todėl inkstams labai naudingi.

5. Arbūzai. Jų patariama valgyti sergantiesiems inkstų ligomis. Egzistuoja net arbūzų dieta, bet jos laikytis galima tik gydytojui kontroliuojant. Nereikia persistengti: kelios riekelės arbūzo visai patenkina organizmo poreikius. Žiemą, kai arbūzų kokybė pas mus nėra labai gera, juos gali atstoti ir ne itin saldūs melionai.

6. Dribsniai. Grūdinėse kultūrose gausu B grupės vitaminų, kurie be galo svarbūs inkstų veiklai. Ypač naudingi įvairūs dribsniai, mat juose daug ląstelienos, kuri lyg šluota valo mūsų organizmą.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

ANTI-OX POWER BLEND™

Rekomenduojama naudoti: po 1 kapsulę per dieną po savo pagrindinio valgio, užsigerti su dideliu kiekiu vandens. Produktas yra rekomenduojama suaugusiesiems kaip maisto papildas.Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojama kaip įvairios ir subalansuotos m..

21.00€

DIGEZYME 90caps Naujiena!

DIGEZYME 90caps

Fermentai yra biologinės molekulės (baltymai), veikiančios kaip katalizatoriai, padedančios vykdyti sudėtingas reakcijas, vykstančias visur gyvenime. Reflex DigeZyme maisto papilde naudojamas tas pats fermentų mišinys, kurį teikia „Sabinsa Corporation“, naudojamas daugelyje jų baltymų produktų. Šie ..

10.00€

URO COMPLEX 15 kaps.

ŠLAPIMO SISTEMOS PAGALBACranberry uro-complex® yra novatoriškas maisto papildas, kurio sudėtyje yra labai koncentruota (100: 1) spanguolių vaisių ekstraktas (Vaccinium macrocarpon), standartizuotas į 10 proc. Proantohianadieno (PAC) kiekį ir papildomai praturtintas augalų ekstrakto kompleksu.Rekomen..

7.00€