ENZYMES SHOT 60 KAPS. LAB ONE

ENZYMES SHOT 60 KAPS. LAB ONE

Naujiena! ENZYMES SHOT 60 KAPS. LAB ONE

„Nº1 Enzymes Shot“ yra kompleksinis maisto papildas, kurį sudaro unikalus 10 kruopščiai atrinktų virškinimo fermentų mišinys, palaikantis tinkamą virškinimo sistemos funkcionavimą.

Fermentai yra specifiniai biokatalizatoriai, reikalingi sveikam gyvenimui ir gerai savijautai. Žmogaus organizme yra per 1000 fermentų, atsakingų už daugybę medžiagų apykaitos procesų. Bet kurio iš jų nebuvimas ar trūkumas gali turėti neigiamos įtakos organizmui. Specifinė fermentų grupė yra virškinimo fermentai, kurie, kaip rodo pats pavadinimas, yra atsakingi už virškinimą. Jie išsiskiria išilgai virškinamojo trakto, kad skirtingos maistinės medžiagos (baltymai, angliavandeniai, iš maisto gaunami riebalai) būtų metabolizuojami į mažesnius statybinius blokus (amino rūgštys, cukrus ir kt.), Ir jie skatina jų absorbciją organizme.

Virškinimo fermentai daugiausia gaminami kasoje, kepenyse, tulžies pūslėje, plonojoje žarnoje, skrandyje ir storojoje žarnoje. Dėl visų rūšių problemų ir sutrikimų kai kurie pagrindiniai virškinimo fermentai yra nepakankamai gaminami arba jų visai nėra. Šiais atvejais virškinti maistą padeda fermentiniai papildai.

Papildymas fermentu, kuris padeda virškinti laktozę, gali pašalinti laktozės netoleravimo diskomfortą. Virškinimo fermentai, kurie tiekiami išoriškai, gali padėti geriau ir efektyviau virškinti maistines medžiagas ir pašalinti tokius simptomus kaip timpanitai ir rėmuo.

Fermentai aktyvuojami esant tinkamam pH. Jei nenaudojami, organizmas juos išvalo. Jie puikiai papildo probiotikus. Rekomenduojama, kad vaikai, maitinančios moterys ir nėščios moterys nevartotų fermentų.

Sudėtinės dalys

3 kapsulės

Bromelain

360000 PU

Papain

90000 PU

Protease (4.5)

19800 HUT

Alpha-amylase

18000 SKB

Lactase

 2100 ALU

Cellulase

 960 CU

 

Lipase

 930 FIP

Alpha-galactosidase

 

Glucoamylase

 72 GAL

 

27 AGU

Protease (3.0)

18 SAPU

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 339
  • SVEIKATAI
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 21.00€

Žymos: enzimai