EAA PRO INSTANT 375 G. SFD NUTRITION

EAA PRO INSTANT 375 G. SFD NUTRITION

Naujiena! EAA PRO INSTANT 375 G. SFD NUTRITION

EAA PRO INSTANT yra maisto papildas, kuriame yra vadinamųjų EAA aminorūgštys (Essential Amino Acids), kurios buvo pripažintos būtinomis gyvybei. Tai histidinas, izoleucinas, leucinas, valinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, triptofanas ir papildomai argininas. SFD EAA Pro INSTANT versija suteikia dar geresnį tirpumą, o tai tiesiogiai reiškia jūsų komfortą ir leidžia dar lengviau mėgautis visu jo funkcionalumu.

Aminorūgštys yra junginiai, kurie yra visų organizmo baltymų statybinė medžiaga. Yra baltyminės aminorūgštys (statybiniai organizmų baltymai, jų yra 20) ir nebaltyminės aminorūgštys (atliekančios kitas funkcijas nei statybinės, jų yra per 300). Aminorūgščių savybės ir panaudojimas toks platus, kad būtų galima užrašyti kiekvieną atskirai. Tai tik patvirtina faktas, kad tai cheminiai junginiai, itin svarbūs žmogaus sveikatai ir funkcionavimui. Tačiau mes pristatysime jų grupes ir kaip jos pristatomos.

Galime išskirti keturias aminorūgščių grupes:

Endogeninės aminorūgštys – tos, kurias savo kūne galime pasigaminti patys. Tai: alaninas, glicinas, asparaginas, asparto rūgštis, glutaminas, glutamo rūgštis, prolinas, serinas.

Egzogeninės aminorūgštys – deja, mūsų organizmas negali jų pasigaminti pats ir privalome jas aprūpinti maistu ar papildais. Tai yra: lizinas, metioninas, leucinas, izoleucinas, valinas, treoninas, fenilalaninas, triptofanas. Šioje grupėje esančios 3 aminorūgštys (leucinas, izoleucinas ir valinas) yra labai populiaraus produkto, ty BCAA, komponentai.

Santykinai endogeninės aminorūgštys - susidaro organizme iš egzogeninių aminorūgščių, tai yra: tirozinas, cisteinas, kurį žmogaus organizmas gamina iš kitų aminorūgščių. Pavyzdžiui, tirozino nereikia tiekti organizmui su maistu, jei jame yra pakankamai fenilalanino, iš kurio jis gaminamas.

Santykinai egzogeninės aminorūgštys – pasigamina pakankamai suaugusiam žmogui, bet per mažas besivystančiam organizmui: histidinas, argininas. Mityba, kurioje yra mažai nepakeičiamų egzogeninių aminorūgščių, gali sukelti ligų sutrikimus.

Idealus sprendimas aktyviam žmogui bus EAA Pro Instant vartojimas prieš ir po treniruotės. Optimali dozė, sukelianti laukiamą poveikį mūsų organizmui, yra 11 g (viena porcija). Norint įgyti visas apsaugines SFD NUTRITION – EAA Pro Instant savybes, verta juos naudoti nevalgius arba ilgalaikių treniruočių metu.

Dietos papildas. Produktas skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, vyresniems nei 18 metų. Nevartokite, jei esate alergiškas bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas. Rekomenduojama subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Gali būti darinių iš: grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo, sojos, pieno, kiaušinių. Po naudojimo visada uždarykite pakuotę.

Sudėtis: L-leucinas, L-lizinas, L-treoninas, kvapiosios medžiagos, L-valinas, L-izoleucinas, L-argininas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-histidinas, L-triptofanas, saldiklis: sukralozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas, dažai: košenilio raudona (egzotiškam skoniui), chinolino geltona (mango-ananaso skoniui). Košenilio raudona ir chinolino geltona gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Porcija

11g

Porcijų pakuotėje

34

Pakuotė

375g

Sudėtis

EAA Pro Instant

1 porcijos vertė

L-leucyna

2000 mg

L-lizyna

1280 mg

L-treonina

1080 mg

L-walina

1000 mg

L-izoleucyna

1000 mg

L-arginina

1000 mg

L-metionina

720 mg

L-fenyloalanina

360 mg

L-histydyna

360 mg

L-tryptofan

200 mg

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 2073
  • Gamintojas: SFD NUTRITION
  • Prekės kodas: AMINO
  • Prieinamumas: 5
  • 18.00€
  • 2 arba daugiau 16.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: amino rūgštis, EAA