CHELA MZB SPORT FORMULA 60 KAPS.

CHELA MZB SPORT FORMULA 60 KAPS.

CHELA MZB SPORT FORMULA 60 KAPS.

Olimp Chela-MZB® Mega Caps® / Mega Capsules® yra labai lengvai virškinamo magnio ir cinko kompozicija ALBION® aminorūgščių chelatų ir vitamino B6 pavidalu.

Magnis prisideda prie raumenų tinkamo veikimo ir padeda sumažinti nuovargį.

Moksliniai tyrimai parodė, kad magnis: palengvina tinkamą raumenų funkcionavimą; prisideda prie tinkamo nervų sistemos veikimo; padeda išlaikyti tinkamas psichologines funkcijas; prisideda prie nuovargio sumažinimo; padeda išlaikyti sveikus kaulus ir dantis; dalyvauja palaikant elektrolitų balansą; dalyvauja tinkamame energijos metabolizme ir palengvina tinkamą baltymų sintezę. Tinkamas magnio įsisavinimas iš virškinamojo trakto ir jo pasiskirstymas kūne yra įmanomas dėl jo formos - tai aukščiausios kokybės aminorūgščių chelatas, būdingas ypač dideliu biologiniu prieinamumu.

Albiono magnio aminorūgščių chelatas yra visiškai hipoalergiškas (JAV patentas Nr. 7.838.042), kuris yra ypač svarbus, kai atsižvelgiama į gydymo saugumą.
Moksliniai tyrimai įrodė, kad Albion® magnio aminorūgščių chelatas yra pranašesnis už šio elemento neekologinius šaltinius.

Cinkas palaiko tinkamą testosterono koncentraciją serume.
Jei cinko kiekis yra mažas, kai kurie anaboliniai hormonai negali būti aktyvuoti, o kiti netgi negali būti gaminami.

Tyrimai parodė, kad cinkas:
yra labai svarbus imuninės sistemos ir akių funkcionavimui; yra susijęs su vaisingumu; palaiko tinkamą testosterono koncentraciją; yra būtinas baltymų sintezei ir makroelementų metabolizmui; padeda išlaikyti tinkamą rūgščių balansą; padeda palaikyti tinkamą riebalų rūgščių metabolizmą; apsaugo ląstelių elementus nuo oksidacinės žalos; užtikrina tinkamą kaulų būklę; prisideda prie odos, plaukų ir nagų sveikatos
"Chela-Cynk®" yra labai lengvai virškinamas cinko šaltinis, kurio sudėtyje yra aukščiausios kokybės cinko amino rūgšties chelatas, pagamintas Albion®, kuris garantuoja tinkamą jo įsisavinimą iš virškinamojo trakto ir tolesnį paskirstymą.
 
Albiono cinko aminorūgšties chelatas yra visiškai hipoalergiškas (JAV patentas Nr. 7 388 042), kuris yra ypač svarbus, kai atsižvelgiama į gydymo saugumą.

Vitaminas B6 prisideda prie hormoninio aktyvumo reguliavimo.

Chela-MZB® preparatas yra aukščiausios kokybės ALBION mineralų chelatai, kurių moksliniai įrodymai yra veiksmingi ir biologiškai prieinami.


Rekomenduojama vartoti: nuryti 1-2 kapsulės apie 1 valandą prieš miegą, užsigerti dideliu kiekiu vandens.

Šis produktas yra rekomenduojamas suaugusiems kaip maisto papildas. Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Rekomenduojama įvairaus ir subalansuoto mitybos ir sveiko gyvenimo būdas.


Ingredientai: magnio bisglitinatas (magnio aminorūgšties chelatas ALBION®), priešgrybeliniai agentai - magnio oksidas, riebalų rūgščių magnio druskos; cinko bisglitinatas (cinko aminorūgšties chelatas ALBION®), piridoksino hidrochloridas - vit. B6, kapsulė (želatina, spalva: E 171).


Maistinė vertė
1 kapsulė2 kapsulės
Magnis250 mg (66%*)500 mg (133%*)
Cinkas
15 mg (150%*)30 mg (300%*)
Vitaminas B64 mg (285%*)8 mg (570%*)

*%NRV - referencinė maistinė vertė

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 8473
  • Prekės kodas: Mineralai
  • Prieinamumas: 18
  • 13.00€
  • 2 arba daugiau 11.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: vitaminai, mineralai