AŠVAGANDA ULTIMATE ASHWAGANDHA 60 KAPS. SWANSON

AŠVAGANDA ULTIMATE ASHWAGANDHA 60 KAPS. SWANSON

AŠVAGANDA ULTIMATE ASHWAGANDHA 60 KAPS. SWANSON

Papildo sudėties informacija

 1 Vegetarinė kapsule 60 porcijų pakuotėje

Viso per porciją% dienos norma
KSM-66® Ashwagandha ekstraktas 
250 mg
*

*Dienos norma nenustatyta

Ashwagandha yra adaptogeno augalas, kuris buvo naudojamas medicinos tikslais daugiau nei 3000 metų indų medicinoje. Šis augalas yra naudojamas stresui mažinti, pagerinti imunitetą, padidinti atsparumą stresui, sumažinti raumenų spazmus ir skausmą, mažinti miego sutrikimus ir padidinti energijos lygį. Be to, ashwagandha gali padėti pagerinti atmintį ir užtikrinti sveiką širdies veiklą. Jis taip pat gali būti naudojamas siekiant sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Apsaugokite savo protą ir kūną su galinga adaptogenine Swanson Ultra Ultimate Ashwagandha pagalba. Tūkstančius metų Ajurvedos žolininkai vertino ashwagandha kaip būdą sustiprinti protinį ir fizinį gyvybingumą, sustiprinti imuninę sistemą ir sušvelninti streso padarinius. Šiuolaikinis mokslas atskleidė, kad šis nuo seno žinomas adaptogenas turi alkaloidų sudedamųjų dalių, žinomų kaip withanolidai, kurie turi platų teigiamą poveikį visam kūnui.

Mūsų Ultimate Ashwagandha kapsulėse yra KSM-66®, labiausiai koncentruotas viso spektro ashwagandha ekstraktas. Pagaminta išskirtinai iš organinės ashwagandha šaknies, KSM-66 naudoja Green Chemistry apdorojimą, kad užfiksuotų žolelių kvintesenciją, įskaitant vandenyje tirpius ir riebaluose tirpius junginius, nenaudojant alkoholio ar cheminių tirpiklių. Ši pažangi technika duoda itin stiprų, viso spektro ekstraktą su visomis biologiškai aktyviomis sudedamosiomis dalimis, esančiomis visoje šaknyje.

Pagalbinės medžiagos: hipromeliozė (augalinė kapsulė), ryžių sėlenos, silicio dioksidas, magnio stearatas.

Siūlomas naudojimas: kaip maisto papildą, gerkite po vieną kapsulę vieną ar du kartus per dieną, užsigerdami vandeniu.

ĮSPĖJIMAS: Tik suaugusiems. Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate vaistus arba turite kokių nors sveikatos problemų, prieš vartodami šį ar bet kurį produktą pasitarkite su gydytoju. Saugoti nuo vaikų.

Nenaudokite, jei pakuotė pažeista. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūros: 1465
  • Gamintojas: SWANSON
  • SVEIKATAI
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 14.00€
  • 2 arba daugiau 13.00€

Žymos: ašvaganda, ekstraktas, swanson, ksm-66