OLIMP

Rodyti:
Rikiuotė:
RINKINYS PAAUGLIUI - SPORTUI -18%

RINKINYS PAAUGLIUI - SPORTUI

Šis papildų rinkinys tinka jaunuoliui , kuris mėgsta sportą ir aktyvų gyvenimo būdą. Trys labai geros ir aukštos kokybės papildai kartu-pigiau. Vitaminai ir mineralai geresnei sveikatai - http://fitcult.lt/VITA-MIN-PLUSGain Bolic - papildomas maistas ir kalorijos kūno svorio auginimui - ht..

25.50€ 21.00€

100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE

100% natūralus išrūgų baltymų koncentratas. Baltymų koncentratas milteliais (77% baltymų),  skirtas sportininkams kuriems būtinas papildomas baltymų kiekis.Aukštos kokybės grynas išrūgų baltymų koncentratas (WPC) be skonių ir koncervantų. Baltymai prisideda prie raumenų masės auginimo ir palaik..

16.00€

AAKG 7500 EXTREME SHOT

Skystas argininas AAKG forma 7500mg/25ml/ L-arginino alfa-ketoglutaratas (AAKG) skysčio pavidalu,skirtas tenkinti intensyviam raumenų darbui, ypač tinkantis sportininkams. Greipfrutų / vyšnių skonio. Ampulės. Su saldikliais. L-arginino skysta forma gerai įsisavinama. L-argininas yra amino rūg..

2.00€

AAKG 7500 EXTREME SHOT BOX -11%

AAKG 7500 EXTREME SHOT BOX

Skystas argininas AAKG forma 7500mg/25ml/ L-arginino alfa-ketoglutaratas (AAKG) skysčio pavidalu,skirtas tenkinti intensyviam raumenų darbui, ypač tinkantis sportininkams. Greipfrutų / vyšnių skonio. Ampulės. Su saldikliais. L-arginino skysta forma gerai įsisavinama. L-argininas yra amino rūg..

36.00€ 32.00€

AAKG EXTREME 120 kaps.

Arginino Alfa Ketoglutaratas(AAKG) kapsulėmis 1250mg/1kaps. Aukščiausios kokybės AAKG ir vieną iš didžiausių dozių 1250 mg vienoje kapsulėje turintis papildas.L-argininas yra amino rūgštis, kuri vaidina svarbų vaidmenį kuriant aktyvias biologines medžiagas, tokias kaip azoto oksido (NO). ..

19.00€

AAKG EXTREME 30 kaps.

Aukščiausios kokybės AAKG ir vieną iš didžiausių dozių 1250 mg vienoje kapsulėje turintis papildas.L-argininas yra amino rūgštis, kuri vaidina svarbų vaidmenį kuriant aktyvias biologines medžiagas, tokias kaip azoto oksido (NO). VARTOJIMAS Rekomenduojama vaikams iki 4gr per dieną,suau..

5.00€

AAKG XPLODE POWDER

Arginino ketoglutaratas milteliais.SUPER FORMULĖ, maksimali dozė,fantastinis skonis.Naujoviška sudėtis kiekvieno produkto iš Xplode ™ serijos yra tik iš efektyviausių ir farmaciškai grynų veikliūjų medžiagų, kurių veiksmingumas įrodytas. Tai nėra pigūs pakaitalai! Xplode ™  produkt..

14.00€

AAKG Xplode powder 300g.

Arginino ketoglutaratas milteliais.SUPER FORMULĖ, maksimali dozė,fantastinis skonis.Naujoviška sudėtis kiekvieno produkto iš Xplode ™ serijos yra tik iš efektyviausių ir farmaciškai grynų veikliūjų medžiagų, kurių veiksmingumas įrodytas. Tai nėra pigūs pakaitalai! Xplode ™  produk..

28.00€

ADAPTO-FUEL New

ADAPTO-FUEL

Maisto papildas kapsulėse. Aukštos kokybės standartizuotų ekstraktų iš keturių augalų rūšių, pasižyminčių adaptogeniniu poveikiuŠis produktas skirtas suaugusiesiems, kurie siekia išlaikyti tinkamą fizinę ir psichinę būklę.Rekomenduojamas vartojimas: vartokite po 1 kapsulę vieną kartą per parą valgio..

17.00€

ALA 200

Papildas su alfa-lipoinė rūgštis rekomenduojamas asmenims, kurie nori apsaugoti savo širdį, saugoti akių ir kepenų funkcijas, taip pat didinant energijos gamybos efektyvumą, apsaugant nuo neigiamo  deguonies poveikio. Rekomenduojami žmonės, kurie rūpinasi savimi,  bendra fizine ir psichine..

13.00€

ALKAGEN FAST

ALKAGEN FAST™ - žviežias, malonus, gaivus skonis, geras pasisavinimas. Gerai žinoma ir patikrinta mineralų formulė nauja patogia forma.Puikus ir greitas tirpumas, patogi pakuotė, idealus produktas imtis su savim važiuojant dviračiu ar ilgoje vaikščiojimo kelionėje.Olimp supplements garantuoja aukštą..

5.00€

ALMOND BUTTER - MIGDOLŲ SVIESTAS

Migdolų sviestas pagamintas iš aukštos kokybės neluptų skrudintų migdolų. Produktas yra 100% natūralus, į kurį nepridėta druskos, cukraus ir palmių aliejaus. Subtilioje migdolų svieso sudėtyje yra tik kruopščiai atrinkti migdolai.Ingredientai: 100% nelupti, skrudinti migdolai,Natūraliai esantys cukr..

12.00€

ALMOND COCONUT SPREAD

TIRPSTANTI BURNOJE MIGDOLŲ IR KOKOSŲ SKONIO UŽTEPĖLĖSaldumynas be kaltės jausmo!!Ingredientai: 65% keptų migdolų, 30% kokoso, 5% medaus. Šio produkto sudėtyje gali būti kitų riešutų pėdsakų, žemės riešutų, sezamo sėklų.Aliejaus sluoksnis produkto ppaviršiuje yra normalu, išmaišykite prieš ..

16.00€

AMINIGHT

AMINIGHT® - Naujoviškos amino rūgštys nakčiai.Po25 metų paieškos, bandymų, eksperimentų, didžiulių finansinių išlaidų tyrimamsir plėtrai, daug valandų praleistų laboratorijoje, naudojant moderniausiasįrangą, Olimp Laboratories mokslinių tyrimų ir plėtros centras sukūrė ir kartusu nariais iš&..

39.00€

ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS

Amino rūgštys su BCAA ir taurinu. Produkto sudėtyje yra peptidų, laisvųjų aminorūgščių kompleksas (įskaitant papildomą kiekį BCAA - šakotos grandinės amino rūgštys (L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas)), taurinas ir vit. B6. REKOMENDUOJAMAS Produktas rekomenduojamas suaugusiesiems ka..

26.00€

ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS 30

Amino rūgštys su BCAA ir taurinu. Produkto sudėtyje yra peptidų, laisvųjų aminorūgščių kompleksas (įskaitant papildomą kiekį BCAA - šakotos grandinės amino rūgštys (L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas)), taurinas ir vit. B6. REKOMENDUOJAMAS Produktas rekomenduojamas suaugusiesiems ka..

2.50€

ANABOLIC AMINO 9000

ANABOLIC AMINO® 9000  MEGA TABS® Maisto papildas tabletėmis, kurių sudėtyje yra peptidų ir laisvųjų amino rūgščių kompleksas kurie išgauti iš dviejų puikių šaltinių  - pieno  išrūgų ir vištienos baltymų. Šis produktas yra skirtas sportininkams, kurie siekia auginti raumenų masę. Balty..

31.00€

ANTI-OX POWER BLEND™

JŪSŲ DIETA NEIDEALI?JŪS VALGOTE MAŽAI DARŽOVIŲ IR VAISIŲ?JŪS DAUG IR SUNKIAI SPORTUOJATE? Saikingas mankštinimasis teigimai veikia mūsų sveikatą, bet jei treniruotės tampa sunkiomis, didesnės apimties, reaktyviosios deguonies dalelės pradeda kauptis organizme ir sukelia vadinamąjį oksidacinį s..

21.00€

ARGIPOWER™ 1500 MEGA CAPS® 120 kaps.

L-argininas kapsulėse.1500mg/1kaps REKOMENDUOJAMAS: ARGIPOWER ™ 1500 MEGA CAPS ® L-argininas kapsulėse, skirtas specialiai sportuojantiems žmonėms palaikyti intensyviam raumenų darbui. L-argininas yra amino rūgštis, kuri vaidina svarbų vaidmenį kuriant aktyvias biologines medžiagas, to..

19.00€

ASHWAGANDHA 600 SPORT EDITION

ŽMOGAUS STUDIJŲ ĮRODYTAS POVEIKIS Patentuota ekstrakto formulė - Ashwagandha šaknis (Withania somnifera L.), KSM-66.Ashwagandha padeda palaikyti aukštą energijos lygį, optimalų atsparumą nuovargiui sporto metu ir mažina susikaupusį nuovargį.Didina gebėjimą susidoroti su stresu ir padeda didinti rau..

9.00€

BCAA 20:1:1 XPLODE POWDER 200

BCAA Xplode ™ yra produktas, kuris galų gale atitiks visus jūsų lūkesčius!Puikūs skoniai. Puikus tirpumas!Dėl labai gero tirpumo BCAA Xplode ™ milteliai 20: 1: 1 amino rūgščių formulė absorbuojama neįprastai greitai. Porcijoje BCAA Xplode ™ yra ekstremali dozė - 5000 mg gryniausių kristalinės B..

13.00€

BCAA 20:1:1 XPLODE POWDER 500g

Rekomenduojama vartoti: 1-2 porcijas per dieną - prieš valgį ar treniruotę, po treniruočių ar prieš miegą. Įpilkite 1 porciją (7,2 g miltelių = 1 šaukštelis) į 200 ml vandens. Vartokite iš kart po paruošimo.Laikymo sąlygos: sausoje ir vėsioje vietoje, kambario temperatūroje, sandariai uždaryto..

28.00€

BCAA 4000 EXTREME SHOT®

Patogi pakuotė, puikus skonis. Skystos BCAA amino rūgštys.BCAA, arba šakotos grandinės amino rūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas ir L-valinas), yra trys iš devynių amino rūgščių, kurių organizmas negali sintetinti pats ir jos turi būti gaunamos iš maisto. Jos vaidina lemiamą vaidmenį skeleto ra..

1.70€

BCAA 4000 EXTREME SHOT® BOX -10%

BCAA 4000 EXTREME SHOT® BOX

Sutaupyk pirkdamas visą pakuotę. Skystos BCAA amino rūgštys, patogi pakuotė, puikus skonis.BCAA, arba šakotos grandinės amino rūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas ir L-valinas), yra trys iš devynių amino rūgščių, kurių organizmas negali sintetinti pats ir jos turi būti gaunamos iš maisto. Jos va..

30.00€ 27.00€

BCAA 4:1:1 XPLODE POWDER 200g

Rekomenduojama vartoti: 1-2 porcijas per dieną - prieš valgį ar treniruotę, po treniruočių ar prieš miegą. Įpilkite 1 porciją (5 g miltelių = 1 šaukštelis) į 250 ml vandens. Vartokite iš kart po paruošimo.Įspėjimas: nerekomenduojama vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims. Gali atsirasti nuosėdos,..

13.00€

BCAA MEGA CAPS 120

Šakotosios grandinės amino rūgščių kompleksas (leucinas, valinas, izoleucinas), proporcija 2:1:1, praturtintas vitaminu B6. REKOMENDUOJAMAS Nuovargiui mažinti,ir ištvermės didinimui. VARTOJAMAS 1 porcija (3 kapsulės) 3 kartus per dieną, gerti su dideliu kiekiu vandens - prieš pus..

15.00€

BCAA MEGA CAPS 30

Šakotosios grandinės amino rūgščių kompleksas (leucinas, valinas, izoleucinas), proporcija 2:1:1, praturtintas vitaminu B6. REKOMENDUOJAMAS Nuovargiui mažinti,ir ištvermės didinimui. VARTOJAMAS 1 porcija (3 kapsulės) 3 kartus per dieną, gerti su dideliu kiekiu vandens - prieš pusr..

4.00€

BCAA MEGA CAPS 300

Šakotosios grandinės amino rūgščių kompleksas (leucinas, valinas, izoleucinas), proporcija 2:1:1, praturtintas vitaminu B6. Nuovargiui mažinti, ir ištvermės didinimui. VARTOJAMAS 1 porcija (3 kapsulės) 3 kartus per dieną, gerti su dideliu kiekiu vandens - prieš pusryčius, prieš trenir..

30.00€

BCAA XPLODE powder 1000 g.

Šakotosios grandinės amino rūgštys BCAA milteliais su L-glutaminu. BCAA Xplode® puikaus skonio(apelsino,citrinos,ananaso) laisvos formos šakotosios grandinės aminų BCAA ir L-glutamino kompleksas.Patogus vartojimas,geras tirpumas,didelė dozė 6g BCAA santykiu 2:1:1 ir 1g L-glutamino. REKOME..

41.00€

BCAA XPLODE POWDER 280g

Šakotosios grandinės amino rūgštys BCAA milteliais su L-glutaminu.BCAA Xplode® puikaus skonio(apelsino,citrinos,ananaso) laisvos formos šakotosios grandinės aminų BCAA ir L-glutamino kompleksas.Patogus vartojimas,geras tirpumas,didelė dozė 6g BCAA santykiu 2:1:1 ir 1g L-glutamino.REKOMENDUOJAMASProd..

16.00€